| andrey1982 a întrebat:

Sa incep... Sunt clasa a IX-a si in aceasta vacanta dintre semestre, am fost influentat de un prieten, sa spun asa, sa ma transfer de la profilul mate-info, la filologie, tot in cadrul aceluiasi liceu. Acum apare problema, eu nu am reusit sa ma acomodez... As fi recunoscator daca mi-ati spune ce as putea sa fac sa ma intorc inapoi la mate-info. Tin sa pricizez ca diferentele nu le-am sustinut inca. Am auzit ca daca le pic, ar exista o sansa sa ma intorc. Chiar asa e? Va rog sa ma ajutati. Dau funda! big grin

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Misto. Da' tu parinti nu ai? Depune frumos o cerere la directiune cum ai facut si cand te-ai mutat in directia asta...