| daren123 a întrebat:

stie cineva un site legit din care as putea scoate ceva banuti? Nu ma refer la pariuri sau ceva de genul, ceva sa lucrez de acasa cand nu sunt la scoala, am nevoie mare deoarece azi am decis sa demisionez de la locul de munca actual din cauza colegilor si stresului sub care sunt supus, nu ma intereseaza sa castig mia de euro sau ceva de genul, daca as castiga 800 de lei pe luna din asta ar fi perfect pentru ca eu am nevoie doar ca sa platesc un laptop cumparat in rate, locuri de munca part time nu prea gasesc, daca gasesc, nu am transport, nu vreau raspunsuri gen pune osul la treaba daca ti-a trebuit aia, am nevoie de ajutor, de asta suntem aici, sa ne ajutam unul pe celalalt, am cautat diverse job-uri pe internet insa era prea multa bataie de cap cu ele, gen sa cumpar produsul X dupa pot sa fac asta si aia, daca stiti un site legit mi-ati fi de mare ajutor, pot sa lucrez si noaptea fara probleme, va rog cineva care stie, pot sa lucrez pana la 10 ore daca e nevoie.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intra pe site-urile profesionale si fa-ti cont acolo, ca sunt destule proiecte si lucrari care platesc bine:
www.freelancer.com
www.upwork.com

| Liviu322 a răspuns (pentru Violleta2022):

E greu ca freelancer daca nu stii nimic

| Violleta2022 a răspuns:

Atentie la demisie, ca trebuie sa le dai preaviz si sa stai inca 3-4 saptamani la munca, daca nu vrei sa ai probleme legale!

| daren123 explică (pentru Violleta2022):

Unde muncesc acum, pot alege, cu preaviz sau direct dar fara drept de reangajare dar multumesc mult, am sa ma uit peste acele site-uri si revin cu un raspuns cat se poate de repede, multumesc din nou.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Alexuţ02 a răspuns:

E greu cu site-urile alea daca nu esti in domeniu... am tras si eu o mica privire

| Osneros a răspuns:

E greu cu freelancingul, dar ioneasca nu înțelege. Există diferite site-uri de sondaje, dacă ești atât de disperat.