| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU

Stiti cum sa fac bani simplu si rapid? Dau FUNDA!

P. S : Nu vreau raspunsuri de genul : "Cauta pe google" "Sunt site-uri pentru asta" "Du-te la munca" - Nu am varsta legala pentru asta!

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Uitandu-ma la avatarul tau tu n-ai voie sa te uiti nici la un film cu restrictie de 12 ani, ce bani vrei sa faci? Stai draguta in casa si vede-ti de treaba laughing

| NAT0 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......a-imi-iau/

Ajutor social.:))
Alocaţie.
cerşit la prieteni
cerşit în familie
cerşit la bunici
dai în cap la doamna învăţătoare.
Totuşi. Nu o să ai un telefon luat de tine decât atunci când o să fi pe banii tăi adică pe la 18-19 ani dacă o să găseşti să te angajezi sau mai târziu dacă faci facultate.:)
Oricum, până creşti tu apar altele şi altele şi altele. + că poţi lua unul la mâna a doua. e şi ieftin e şi bun dacă ştii să-l alegi.
Peste câţiva ani 2-3 o să vezi tu j5 ul ăla la 4 milioane.
.
Mai precis, nu se poate.:)