| andreib5210 a întrebat:

Sunt a 12-a si ma gandesc sa dau la drept, din cate stiu se intra pe baza de examen la romana si economie. Sunt pe mate-info, la romana fac doar opere, comentarii etc, economie am facut un an in a 11-a. Stiu ca la romana se cere materie de gimnaziu oarecum adica analiza frazelor, a cuvintelor etc. Intrebare este daca am cum sa ma pregatesc singur acasa pentru acest examen si la romana si la economie. Multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, te poti pregati singur, daca vrei sa reusesti la admitere.