| Petrut_Andrey_2001 a întrebat:

Sunt clasa a 12a, profilul științe ale naturii și nu stiu la ce facultate sa merg mai departe. Imi puteti recomanda niste facultăți mai ușoare, va rog?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relații publice, Științe Politice, Filosofie, Administrație Publică, Jurnalism, Geografie, Turism, Litere, Sociologie, Asistență Socială etc.

| Lion56 a răspuns:

Facultati usoare: Stiinte Politice, Economie, Management, Litere, etc.
Facultati inutile: Stiinte Politice, Economie, Management, Litere, etc.
Decat sa faci o facultate numai de dragul de a o avea, mai bine te angajezi direct.