| Tony998 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si din clasa a 5-a am inceput sa nu mai invat deloc dar mereu media mi-a iesit de premiu. Ideea e ca acum am foarte multe goluri. Trebuie sa spun ca joc la una dintre cele mai bune echipe de rugby din tara si timpul meu e foarte limitat. Am vreo 3 ore de invatat la dispozitie pe zi. Ce pot sa fac sa invat mai repede materia?

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Incearca sa folosesti si internetul. Eu am invatat pentru bac doar de pe internet, si am putut sa il iau, fara meditatii.

| ngllllll a răspuns:

Foloseste internetul. Cauta programa pentru bac si axeaza-te strict pe ceea ce e acolo. Materiale gasesti pe net pentru fiecare tema.