| Rafa04 a întrebat:

Sunt in clasa a 11-a la liceu la mate-info. Sunt pasionat de masini si de motoare, chiar indragostit si as vrea sa dau la facultatea de mecanica din Iasi doar ca nu ma pricep la fizica...din clasa a 9-a nu am mai inteles mare lucru.
Vreau o parere, sa dau la mecanica sau sa ma gandesc la alt ceva?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Pai fizica o s-o studiezi acolo dar mecanica si fizica...hmm
Parerea mea este ca trebuie sa faci compromisuri pentru ceea ce-ti place, in schimb eu nu stiu vreun mecanic auto care sa fi fost la olimpiada de fizica happy