| anonim_4396 a întrebat:

Sunt încă în liceu pe profilul uman, filologie!

Ce facultate as putea face mai departe încât să am o meserie care sa fie mai buna decât cea de ofițer de poliție?! (În primul rând ca venit)

9 răspunsuri:
| SingleForOne a răspuns:

Facultate de profil, cele sociale, dreptul, jurnalismul...

| SingleForOne a răspuns:

Ce bine meritați voi, toți, care faceți spam prostesc pe acest forum, un bloc timp de 30 de zile sau permanent până la cerere prin email către administratori. happy Nu mai zic de acuzațiile de calomnie, care dacă ar fi în viața reală, ar fi un dezastru. Pur și simplu, e foarte greu pentru o persoană să facă o sută de raportări pe zi în legătură cu voi și toți ceilalți ca voi.

Este atât de greu să fiți "toți pentru unu"?
Este atât de greu să rămâneți pe subiect, și dacă nu știți sau nu aveți interes, să vă vedeți de altă treabă?
Pur și simplu, pentru voi și alții asemenea, ar trebui să vă fie restricționat total dreptul la liberă exprimare, pentru că nu-l folosiți cum trebuie, și abuzați de acesta.

| NoisyLight a răspuns:

Facultatea de construcții.

| NoisyLight a răspuns:

Ce gură spurcată ai. La cât de insalubră ești, pariez că ai tarif mic. Șantier scrie pe tine. laughing

| PussyLight a răspuns (pentru NoisyLight):

Vezi ba trogloditule că sunt bărbat, de ce vorbești la feminin că n-am înțeles. Ești mai prost decât prevede legea laughing))))

Și nu mai vorbi de insalubre d-astea prietene că la cum te văd pun pariu că le cam frecventezi, labaar frustrat ce ești...
Decât acolo ai văzut p$&#a, dar ești tare cu gheara pe tastatura laughing))

Zi-mi de unde ești ca să-l răzbun și pe băiatul ăla de care minți tu că a plâns cu "lacrimi de nesimțit" laughing))lmaooo
Credeai că mă intimidezi pe mine cu povesti d-astea de panacotari

Și gura spurcată ai și tu, că ți-am analizat puțin profilul și nu ești departe.
Treaba e că pe mine nu mă deranjează comentariile astea pentru că limbajul asta l-am căpătat trăind în cartier și nu îl folosesc DECÂT cu cine merită. Și în plus nu mă cunoști, nu știi cine sunt și nu știi prin ce am trecut, anorexicule (Dar îți promit că vom face cunoștință)

Tu nu ar trebui să-l folosești pentru că tu nu ai sângele necesar în instalații, ești tare numai acolo pe scaun la calculator... Ești un frustrat fără viață socială și un șoarece care își varsă frustrarea pe internet laughing)) ești în lumea ta, aici, online. d-aia nu mă mai complic mult cu tine

| Lilith33 a răspuns (pentru NoisyLight):

laughing Oops, ți-ai făcut de lucru cu mucoasa asta mică și înfuriată. Las-o dragă în pace, că îi sare rujul de pe buze acestei fetițe de cartier. happy

| BilaRomânească a răspuns:

Dreptul dar si acolo este cu dus si intors

| Lilith33 a răspuns:

Fetițo, nu mai abera. Este ok că ești gay. Mie îmi sunt simpatice persoanele gay, așa că nu are rost să te ascunzi. Chiar și nickname-ul tău arată clar că îți reprimi ideile și ai nevoie de ajutor. Ai nevoie de cineva care să te înțeleagă și să te accepte așa cum ești. Să nu îți fie rușine că ești gay.
Chiar, ce rujuri preferi, din acelea cu sclipici?
Iar chiloți porți doar tanga, sau chiar deloc, așa-i? Nebunatică mică ce ești.

| Lilith33 a răspuns:

Vrăbiuță drăgălașă, dacă ți-a dat block nu îți poate vedea potarile astea pline de iubire, fiindcă nu este notificat. Prietenii tăi din mafia aia care descoperă IP-uri sunt la fel de isteți ca tine?