| Cosmina6622 a întrebat:

Știe cineva daca la universitatea din Craiova profilul limbă modernă(engleza) + o limbă la alegere presupune ca a doua limba sa fie deja cunoscuta sau nu contează?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Dacă n-ai pe cineva să întrebi sau nu scrie clar asta, vezi pe se bazează admiterea. dacă e pe bază de interviu în ro. cel mai probabil vă ia de la 0. dacă e admitere, înseamnă că trebuie să ai măcar cunoștințele regăsite în modelu de subiecte