| Username55 a întrebat:

Trebuie sa decid la ce facultate sa merg. Ma pricep destul de bine la Matematica. Din Fizica, Chimie si Informatica am doar notiuni elementare.
Ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dragă username dar ție ce-ți place, ce știi, ce poți și ce ai dori?

| RobertMoon a răspuns:

Dupa ce ai spus, nu iti pot recomanda decat o facultate de management sau una cu profil econimic (gen relatii internationale, administrarea afacerilor, contablitate, finante banci).
Poate totusi de gandesti si ce meserie ti-ar place, te-ai imagina intr-un birou toata ziua? Daca raspunsul este da alege ce ti-am scris in paranteze. Succes!

| Karolla a răspuns:

Exista facultate de matematica. De ce mai intrebi? Vrei altceva?