| Florinbigl a întrebat:

vreau sa dau la Scoala de Agenti de Penitenciare Tg Ocna doar ca problema este urmatoarea am o cicatrice vizibila de aproape 4 cm la mana stanga dar si la mana dreapta 2 cicatrici de 1 cm problema este ca m-am sters cu guma de sters pe maini acum 4 luni si nu cred ca vor mai disparea va rog ajutati-ma ma poate impiedica acest aspect?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este o problema, mai ales daca sunt acoperite de maneci.

2 răspunsuri:
| Florinbigl explică:

Nu sunt acoperite de maneci este dosul palmei deci nu este ceva grav nu?