| anonimul0724 a întrebat:

Salut TPU, vreau sa lucrez în MAI Dar nu știu ce sa aleg dintre subofițer de politie sau subofițer de jandarmerie, va rog faceți-mi și mie o comparație dintre cele 2 structuri și dacă ați fi în pielea mea ce ați alege?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

La Pulitzie este decât agenți! Și e plin de idioți pe acolo!
Dacă ai ceva de dovedit mergi la jandarmerie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce face ..vei umilit cu fiecare ocazie de oameni ..pentru că oamenii nu mai vad poliția decât că pe niște mizerii ..asta și sunt