| Cosmin156938383 a întrebat:

vreau sa urmez academia militara doar ca nu prea le am cu invatatul, invat sa iau bacu si cam aia e, doar ca am nevoie de niste sfaturi.
1- Conteaza media la bac pentru admiterea la acedemie?
2-cat timp dureaza academia?
3-care sunt examenele pe care le dai la admiterea academiei?
Sunt a 12 a si as alege academia militara deoarece imi place meseria, imi place sportul si de asta as opta, plus ca ma vad in uniforma de militar!
Ofer funda daca e nevoie

6 răspunsuri:
| Osneros a răspuns:

1. Depinde de academie.
2. Depinde de academie.
3. Depinde de academie.

| armygirl a răspuns:

Care dintre academii te interesează? Te ajut eu.

| Lion56 a răspuns:

Daca "nu prea le ai cu invatatul", nu te intereseaza daca conteaza si bacul pe langa admitere, fiindca nu iei admiterea.

| WYG a răspuns:

Eu te vad in uniforma de gunoier vezi ca fac angajari si nu conteaza media la bac, daca tot te vezi in uniforma vezi ca la ei o primesti moca

| Cosmin156938383 explică (pentru WYG):

Daca n ai ceva bun de zis eu zic sa taci ratatule

| Cosmin156938383 explică (pentru WYG):

Lasa ca mi o imprumuti pe a ta happy, doar s o speli inainte