| Iulian1910 a întrebat:

Salut,TPU.Vreau sa urmez facultatea de politie Alexandru Ioan Cuza (la ofiteri la pompieri)1. Vreau si eu sa stiu,cu ce se ocupa un ofiter pompier (eu sunt o fire foarte energica,nu imi place sa stau la birou,prefer mai bine pe teren), pot ca ofiter la pompieri sa aleg sa merg pe teren, la incendii/accidente?
2.Ce alte lucruri mai faci ca ofiter? Ms mult!

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Ofiterii se ocupa mai mult cu organizarea, dar poti face munca si de teren big grin!

| Iulian1910 explică (pentru Celcestietot):

Organizarea in ce consta?

Răspuns utilizator avertizat