| phantom2k a întrebat:

Salut tuturor, am nevoie de sfatul vostru, eu am terminat acum 2 ani liceul, nu am fost un elev model nici pe departe, media pe toti anii am avut-o 6, la orice materie in special cele importante(mate, romana, fizica...etc) eram praf si pulbere am tratat totul ca pe o joaca si a fost o prostie care am realizat-o prea tarziu, nu am dat nici bacul crezand ca oricum am sa fac munca fizica ca muncitor necalificat mai mult, dar s-a dovedit ca am o problema cu spatele si nu pot face asa ceva pentru ca in timp pot ramane impobilizat, si vreau sa va intreb credeti ca mai este posibil sa dau bacul si sa il iau avand in vedere ca am tratat invatatul superficial pe durata liceului.

1 răspuns:
| August99 a răspuns:

Normal ca poti. Poti da bac-ul oricand. Ia-ti profesori in particular sa iti spuna ce trebuie sa inveti si il dai.