| somerandomdude713 a întrebat:

Urmeaza clasa a 11-a pentru mine, eu sunt la un liceu tehnologic, profil economic. Sunt extrem de indecis fata de viitorul meu, as dori niste sfaturi, ce facultate sa urmez? Precizez ca invat decent (am luat premiul 2 anul acesta, si la anul vreau premiul 1).

P.S: In general nu imi prea place matematica, dar iubesc tehnologia.

1 răspuns:
| CristinaCMH a răspuns:

Buna! Daca iti place tehnologia cel mai indicat ar fi sa lucrezi in acest domeniu. In IT de exemplu. sau la banca