| BigLike a întrebat:

Salut va rog ajutati-ma daca sunt utilizatori care se afla in U.K. sau stiu despre ce vorbesc. Sunt in Anglia (manchester) si vreau sa a angajez in constructii am inteles ca am nevoie de mai multe documente (un card numit CSCS si altele) va rog cine stie spuneti-mi va rog care sunt toate aceste documente si daca stiti cum pot sa le am sau niste sfaturi cum sa imi gasesc rapid un job eu sunt calificat in constructii insa ca prin job as accepta orice chiar si spalator de vase sau ceva gunoier laughing chiar nu stiu de unde sa incep va rog nu fiti duri cu mine doar pentru ca sunt panicat insa stau cu soramea eu inca nu lucrez si ia tocmai a fost concediata deci suntem chiar la limita multumec frumos anticipat

Răspuns Câştigător
| alexandru0995 a răspuns:

Nu iti trebuie nimic, o sa iti ia sange o sa citesti niste numere sterse la doctor, te duci cu patronul, nu iti trebuie nimic, buletinul si atat fugi nu mai sta fa rost de bani, bafta

| BigLike explică (pentru alexandru0995):

Mersi pentru informatii, imi este de mare ajutor

| alexandru0995 a răspuns (pentru BigLike):

Bafta mersi pentru funda