| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

Vara asta as vrea sa ma angajez la Glovo ( in Brasov ) si as avea 2 intrebari :
1) Cam cat casigati voi pe luna? ( cei care lucreaza la Glovo)
2) Daca nu stiu chiar asa bine orasul as putea sa lucrez sau mai tare m-as complica? Pe aplicatie iti arata ca GPS drumul spre client sau iti da doar numele strazii si alte detalii?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti arata drumu pana la client, am vazut unu din capitala si facea cam 70 de lei pe zi. Facea cumparaturi la oameni cu bicicleta, nu stiu cum rezista telefonul ala cu google maps atatea ore pentru ca bateria nu tine asa mult.

| Celcestietot a răspuns (pentru mgtow):

Se numeste baterie externawinking.

| mgtow a răspuns (pentru Celcestietot):

Deala cu usb m.am prins

| Popa_Eduard_1995_L6YU explică (pentru mgtow):

Iti dau ei o baterie externa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Brașov dar nu am auzit niciodată despre glovo. Și nu te aștepta ca toți angajatii glovo sa aibă cont TPU.