| bobopirat a întrebat:

Vreau sa dau la academia de politie din Bucuresti. are cineva sau cunoasteti cum as putea sa i au niste mariale pentru admitere? as vrea sinteze la istorie romana si spaniola. mutumesc

2 răspunsuri:
| AdmitereAcademiaDePolitie a răspuns:

Buna ziua, Bobo. Pe http://www.academiadepolitie.com vei gasi cam tot ceea ce te intereseaza in vederea pregatirii la cel mai inalt nivel.

| bobopirat explică (pentru AdmitereAcademiaDePolitie):

Este si limba spaniola....ca am vazut ca zicea ca lb. spaniola si germana sunt in curs de dezvoltare