| sandmonkey a întrebat:

Salut, vreau sa dau la academia de politie si am auzit ca sunt carti cu teste de psihologie cu intrebari care o sa se repete si la proba propriu zisa, imi puteti spune daca e adevarat si unde pot sa gasesc cartile?
Multumesc

2 răspunsuri:
| neludana2000 a răspuns:

Cauți carte teste admitere psihologie? Alege din oferta eMAG ...www.emag.ro › search › carte+teste+admitere+psihologie
Teste Pentru Admiterea La Academia De Politie Al.I. sau pe OLX

| neludana2000 a răspuns:

Mai ai varianta sa-ti faci cont pe Regie.ro Fratele cel mare, iti cumperi 20 de puncte si descarci de acolo pdf-uri