| AnoNiM61999 a întrebat:

Vreau sa dau la liceul sportiv(fotbal), am incercat sa ma informez de pe internet dar ce am gasit nu m-a lamurit deloc.
A-si vrea sa stiu care sunt probele, cu ce medie s-a intrat in anii precedenti si alte informatii "de baza".
Multumesc.

1 răspuns:
| LuizaMA a răspuns:

La fel vreau și eu doar ca eu vreau la atletism. După internet eu am găsit ca nu contează mediile de la scoala ci mai mult contează sportul, și dacă ești admis la acele probe nu mai trebuie sa-ti faci nicio grija.