| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau la Scoala de Politie Campina si aveam unele nelamuriri. Ma adresez in special celor care au terminat. Ma intrebam: dupa ce termini la Campina, o sa fii un politist care dirijaza masinile in trafic? Sau o sa fii politist care sta in masina si da amenzi? Asta nu inteleg. Va rog mult. As fi foarte recunoscator daca un politist debutant mi ar da Facebook lui sa putem sa vorbim mai multe.

Răspuns Câştigător
| Ionut231312 a răspuns:

Daca vei opta pentru "rutiera" vei face ce ai mentionat tu mai sus.
Recunosc, nu sunt politist, dar am prieteni care au terminat campina si au optat pentru rutiera si fac ceea ce ai descris mai sus.

| NoahKaan a răspuns (pentru Ionut231312):

Adica dau amenzi sau dirijaza?

| Ionut231312 a răspuns (pentru NoahKaan):

Ambele, mai bine mai astepti si raspunsuri de la alte persoane dar eu asa stiu happy