| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa fiu jandarm, dar am spina bifida, o varianta usoara, coloana e un pic deplasata, nu ma pot apleca mult, si nu pot face indreptari. credeti ca as rezista ca jandarm?

2 răspunsuri:
| Lepadatu_Stefan_1980 a răspuns:

Imi pare rau, nu poti. Eu am doar o simpla deviatie de sept (septul reprezentand,, peretele'' care desparte cele doua nari), care nu-mi da voie sa respir bine, si nu pot sa fiu soldat, jandarm, politist, etc.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Lepadatu_Stefan_1980):

E bine totusi ca s-a scos limita de inaltime, dupa ce ca probele sportive erau de toata jena, acum s-a bagat traseu aplicativ rolling on the floor. Si asa sunt pline stirile de poltisti agresati de toti ciumetii, sa vezi peste 1-2 ani cand v-a iesi generatia asta de acum in strada, toti minionii si toate "domsoarele" cu visuri marete da' cu 1.50m si 50kg, vai de mama noastra.