| cristina35xy a întrebat:

Vreau sa ma angajez la mcdonalds in pozitia de crew. La angajare trebuie sa fac si analize? Si daca da, ce fel de analize?

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Analize la sange. la tensiune. test psihic. ( asta sa nu te enervezi si sa-i dai in cap la vreun client. ceva)

1 răspuns:
| francut a răspuns:

La orice angajare faci analize. Cu atat mai mult, intr-o unitate de alimentatie publica. Exista o fisa standard dar, daca ei cer ceva in plus, iti vor spune in momentul in care te anunta ca te angajeaza.