| aimullah123 a întrebat:

Salutare!
1) Ce parere aveti despre invatamantul la distanta?
2) Ce facultati poti termina la distanta fara prea mult efort ( sa nu fie cele mai grele)?
3) Ce parere aveti despre facultatea de Psihologie?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La cum ai pus problema nu vad de ce te ai chinui cu facultatea

| Felys a răspuns:

Nu faci nimic cu ea, plus ca ce facultate e aia fara efort.Cine crezi ca te va angaja dupa aia, daca treci ca gasca prin apa

| aimullah123 explică (pentru Felys):

Prin "prea mult efort" ma refer la dificultatea facultatii. Nu oricine poate face o facultate de inginerie, spre exemplu.

| BilaRomânească a răspuns:

La toate facultățile trebuie să depui efort pentru a trece examenele, indiferent de cât de inutilă ți se pare.