| gicu976 a întrebat:

A auzit cineva despre OnStartup Development System din Brasov care se ocupa cu informarea si consilierea in domeniul fondurilor structurale? cat de serioasa e treaba?

Răspuns Câştigător
| doc69 a răspuns:

Depinde ce anume te intereseaza ei au un proiect de baza in care curpind consultanti din toate zonele tarii pe diferite domenii de itneres si ii activeaza in momentul in care prind un contract...intreaba-ma deschis si te lamuresc.

3 răspunsuri:
| Ionela_Matei_1990 a răspuns:

Eu am auzit...chiar sora mea este acolo...si este foarte serioasa treaba( daca ma intrebi pe mine)

| bianca2207 a răspuns:

Ce face sora ta acolo?
gicu976 ai mai aflat ceva ca si pe mine ma intereseaza despre ei

| Vasilica88 a răspuns (pentru bianca2207):

Buna. Ai mai aflat ceva legat de firma Onstartup Development? Eram si eu interesata.