| anonim_4396 a întrebat:

Salutare am 18 ani si nu mai este mult pana termin liceu! Sunt atras de armata/politie si nu ma pot decide,initial as vrea sa incerc la scoala de politie din campina! As dori niste sfaturi/informatii, tin sa mentionez ca prefer sa ies cu grad de ofiter! Dau funda, va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Packer19 a răspuns:

Conteaza ce iti doresti tu mai mult si ce crezi ca te-ar atrage mai mult, plus ca as spune sa te gandesti bine si de 2 ori inainte daca ai vrea sa te bagi in armata, pentru ca e greu, o sa fii departe poate, si s-ar putea sa-ti afecteze viata personala in timp, in plus din ce-mi dau seama din ce ai scris, esti mai degraba atras de politie, asa ca eu ti-as recomanda politia.
Cat despre campina nu stiu ce sa-ti zic http://www.scoalapolitie.ro/
Mult noroc si spor sa ai :)

| Cristi013 a răspuns (pentru Packer19):

Multumesc!

| Packer19 a răspuns (pentru Cristi013):

Cu placere!