| Playforfun22 a întrebat:

Anul trecut am terminat liceul pe profil filologie si as vrea sa dau la Ase. Credeti ca voi face fata? Vreau sa dau la contabilitate dar nu am medie pentru buget, am obtinut 8.30 la bac. Cu engleza stau bine si as vrea sa ma duc pe profil de engleza pentru ca media la buget este mai mica si as intra. Ce sfaturi imi puteti da? Sa aleg engleza sau sa ma duc la taxa?

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

O sa te descrurci, matematica de acolo e de baza, nu te baga in nimic complicat.

In general specializarile in engleza ai concurenta mai mica si sunt vazute mai bine deci nu cred ca e rea alegerea.