| wherrya69 a întrebat:

Salutare. As avea o mica intrebare, stiti cumva cum pot sa fac Voice AI Changer din acela, care sa nu trebuiasca sa il si platesc neaparat? Caci am incercat cu ElevenLabs, dar ca sa pot sa fac vocea persoanelor care mi le doresc, trebuie sa platesc 5 euro pe luna. M-ati putea ajuta cumva?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~ cum pot sa fac Voice AI Changer din acela, care sa nu trebuiasca sa il si platesc... M-ati putea ajuta~

adică noi să fim părtași la o ilegalitate? Nu merci!

| wherrya69 explică (pentru sierra1):

Ce ilegalitate varule ca daca era ilegalitate nu mai existau siteuri GRATIS si chiar aplicatii care copiaza vocile anumitor oameni

| sierra1 a răspuns (pentru wherrya69):

Să recapitulăm: aplicația e contra cost și tu vrei metode de ocolire

"sa nu trebuiasca sa il si platesc... ca sa pot sa fac vocea persoanelor care mi le doresc, trebuie sa platesc 5 euro pe luna."

sau nici măcar asta n-o ințelegi?

| wherrya69 explică (pentru sierra1):

Vere ma refeream la alte aplicatii/siteuri... "stiti cumva cum pot sa fac Voice AI Changer din acela, care sa nu trebuiasca sa il si platesc neaparat?" citeste de la cap pana la coada nu de la mijloc

| UserRo10 a răspuns (pentru wherrya69):

Incearca Clownfish. Poti edita limitat cum sa sune vocea

| Tranconoid a răspuns:

Am Voice AI si pot sa fac o voce "custom"
nu inteleg