| alinamarcela a întrebat:

Salutare,

As vrea sa merg in SUA sa lucrez ca si au-pair, dar momentan sunt in Anglia.Peste cateva luni vreau sa merg acasa si sa imi fac VISA.Stie cineva daca trebuie sa merg neaparat la Bucuresti la ambasada? Si cam care ar fi suma pe care trebuie sa o platesc? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| doc69 a răspuns:

Incearca intai la ambasada in Londra la romani...sau intra pe siteul ambasadei Sua din Anglia si solicita informatii sunt foarte chichiriciosi eu am viza pe 10 ani si am facut la drumuri de m-a luat naiba la Bucuresti.succes