| mihay88 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu de unde as putea descarca niste cursuri sau carti despre fotografie. Sunt interesat sa ma apuc de asa ceva si vreau sa ma documentez un pic inainte pentru ca stiu ca imi va fi de folos. Dau funda la cel mai folositor raspuns! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| FotografBucuresti a răspuns:

Cursuri de fotografie online sau ca sa fiu mai exact este un
Curs de fotografie gratuit oferit de fotograful din Bucuresti Seremi

Il puteti acesa aici
http://www.seremi-studio.com/blog_de_fotografie/curs-de-fotografie-gratuit

Cursul are o durata de peste 2 luni si promite sa va treaca de la amatorii care fac POZE la fotografii care fac FOTOGRAFII :)

Sper sa iti fie de folos

1 răspuns:
| noi3 a răspuns:

Scribd.com?