| costinvlad a întrebat:

Salutare. Cum pot creste pe YouTube? Ce titluri sunt populare ca să ajung la căutate? Ce se cauta zilnic pe YT? Ce pot pune la titlu? Și etichete? Etc? Ms frumos fundă.

3 răspunsuri:
| JustMeDeea2019 a răspuns:

Încearcă să fii natural și original...tu trebuie să afișezi pe YouTube ceva nou nu ceva care se caută și ceva de care lumea este sătulă?

| Mohican a răspuns:

Salut,

Iti recomand mai intai sa cauti sa faci content original si mai ales cu un subiect ce te atrage. Nu pune pe primul loc faima respectiv banii.

Intotdeauna calitatea este cea mai importanta si sunt multe canale atat straine cat si unele din tara noastra care pot dovedi asta.

Rasplata este ultima pe care o pui la loc.
Bafta!

| CanooT a răspuns:

Eu consider ca trebuie sa te bazezi pe continut nu pe thumbnail/titlu, asta daca vrei sa iti strangi o comunitate.