| ValentinNC a întrebat:

Salutare din nou, revin cu o intrebare de acelasi gen. Pentru urmatoarele facultati
1) Facultatea de Mecatronică şi Sisteme Integrate de Armament
– Departamentul de Inginerie Sistemelor de Armament și Mecatronică
– Departamentul de Sisteme Integrate de Aviație și Mecanică
- Centrul de Excelență "Sisteme Integrate de Armament pentru Apărare și Securitate"
- Centrul de Excelență "Sisteme Autopropulsate și Tehnologii pentru Apărare și Securitate"
2) Facultatea de Sisteme Electronice şi Informatice Militare
– Departamentul de Comunicații și Sisteme Electronice Militare
. este necesara adeverinta medicala cum ca esti apt pentru sport? Sau daca trebuie date acele probe sportive inainte?
Am plaftus doar la un picior si as vrea sa stiu daca am vreo sansa. Probele sportive le-as putea trece cu brio. La acea adeverinta este problema. Multumesc! Ofer funda!

1 răspuns:
| gogu220 a răspuns:

Dacă nu te deranjează la alergare nu cred că ar fi o problemă.