| Valy28moraru a întrebat:

Salutare,îmi poate spune cineva când se fac recrutări pentru trupele speciale și dacă afectează cu ceva tatuaj în zona vizibilă?
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru fortele speciale recrutarile se fac din randul militarilor aflati in serviciu. Daca esti SGP, subofiter/maistru militar sau ofiter atunci te adresezi pe linie ierarhica si o sa afli.

| darrio2007 a răspuns:

Mai intai angajeaza-te in armata, daca intrunesti conditiile si apoi poti aplica pentru trupele speciale.
Cu o precizare, totusi, viata celor de la trupele speciale nu este aceeasi cu ce vezi in filme.
Daca vrei aventura in acest sens, mergi in Legiunea Straina.