| andi456 a întrebat:

Salutare intreb pe cei care au fost pe aici(absolventi, olimpici, posibili studenti sau studentii). Merita sa faci facultatea de medicina din Timisoara "victor babes".Am auzit tot felul de stiri bune cum ca s ar merita voi ce credeti? iti ofera intr-adevar o cariera de viitor aceasta facultate?

Răspuns Câştigător
| Iuliana2018 a răspuns:

Păi cele mai bune facultăți (implicit și renumite) sunt sigur cele din Iași, București și Cluj. Cred că ar fi bine pentru ea să opteze la una dintre acestea, iar dacă totuși nu poate din varii motive este o soluție să dea și la Timișoara, dacă este cu adevărat pasionată sigur va deveni un medic bun, indiferent de unde va face facultatea.

8 răspunsuri:
| Iuliana2018 a răspuns:

Hmm, ți-am citit întrebările, înțeleg că ești nehotărât în ceea ce privește viitorul...Dar totuși oscilezi între domenii complet diferite....de la info/ mate la medicina e enorm de mult. Cred că ți-ar fi de folos să te auto-analizezi puțin..cum ești tu ca om? Ai mai rezista să faci încă 6 ani de facultate? Vrei să programezi sau să interacționezi cu oamenii?

| andi456 explică (pentru Iuliana2018):

Nu e pentru mine intrebarea, buna apropo, mersi pentru accept, e pentru verisoara mea care e in clasa 9, vrea la Timisoara pentru ca e mai aproape, si nu stiu cica nu stie daca e o facultate buna etc... putem reveni la intrebare te ropg frumos?

| andi456 explică (pentru Iuliana2018):

Mersi de raspuns, esti tare draguta cati ani ai?

| Iuliana2018 a răspuns (pentru andi456):

Hmm, deja transformăm întrebarea în chat laughing), am 18 ani ^_^

| andi456 explică (pentru Iuliana2018):

Nu ai vrea sa ne cunoastem, sunt singur de ceva timp, nu prea sunt fanul acestei retele dar daca vrei sa vorbin asta e facebookul meu
https://www.facebook.com/andrei.pacala.56

| Iuliana2018 a răspuns (pentru andi456):

Păi cele mai bune facultăți (implicit și renumite) sunt sigur cele din Iași, București și Cluj. Cred că ar fi bine pentru ea să opteze la una dintre acestea, iar dacă totuși nu poate din varii motive este o soluție să dea și la Timișoara, dacă este cu adevărat pasionată sigur va deveni un medic bun, indiferent de unde va face facultatea.

| andi456 explică:

Inca astept un raspuns, am rabdare!

| Iuliana2018 a răspuns (pentru andi456):

Dă-mi mailul tău big grin

| andi456 explică (pentru Iuliana2018):

Andreipacala70@yahoo.com