| Crisaul a întrebat:

Salutare, mai baieti! Am si eu o intrebare si as vrea sa imi raspundeti. Anul trecut mi-am rupt mana, in 20 Iulie si voiam sa ma duc la MMA si aceasta accidentare m-a oprit si de atunci tot vreau sa ma duc. Mentionez ca mana inca ma mai doare cand ma lovesc sau cand ridic greutate mare. Mi-am rupt-o de la incheietura si era Meta Carpiana parca. Daca m-as duce la MMA si cei de acolo o sa stie ca am mana rupta, m-ar lasa sa fac asa ceva? Va rog sa-mi raspundeti ca intrebarea asta ma macina de luni de zile... multumesc!

Răspuns Câştigător
| CatalinDRC a răspuns:

Nu o sa te accepte cu o fractură recentă, mai ales la brate.Mai bine stai potolit.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

De ce vrei sa te duci la astfel de sporturi violente? Acolo nu poti sa ramai nu doar fara maini si fara picioare; dar si fara viata.

| Sn4k3 a răspuns:

Pai ce sa faci acolo daca te doare mana? Mergi sa te uiti la ei?