| Ptm_Florin_1994 a întrebat:

Salutare. Niste chestionare psihologice asemanatoare celor date la admiterea la armata? multumesc

Răspuns Câştigător
| GoldandSilver a răspuns:

Mda, acestea sunt pentru inteligenta. Incearca asta:
http://www.la-psiholog.ro/teste-psihologice
De cele de personalitate nu cred ca ar trebui sa-ti faci griji avand in vedere ca sunt teste la care ar trebui sa raspunzi sincer si isi vor da seama daca esti bun pentru aceasta cariera sau nu.

2 răspunsuri:
| GoldandSilver a răspuns:

Uite aici: recrutare.mapn.ro/admin/ckeditor/kcfinder/upload/files/Modelul%206.pdf
recrutare.mapn.ro/admin/ckeditor/kcfinder/upload/files/Modelul%205.pdf
recrutare.mapn.ro/admin/ckeditor/kcfinder/upload/files/Modelul%204.pdf
recrutare.mapn.ro/admin/ckeditor/kcfinder/upload/files/Modelul%203.pdf
recrutare.mapn.ro/admin/ckeditor/kcfinder/upload/files/Modelul%202.pdf
recrutare.mapn.ro/admin/ckeditor/kcfinder/upload/files/Modelul%201.pdf
Le-am gasit aici: ...utareMApN/
Funda?

| Ptm_Florin_1994 explică (pentru GoldandSilver):

Salutare... Destul de usor. dar nu ma refeream la asta. le-am gasit si eu pe acestea... ma refer la intrebarile de personalitate si altele.

| GoldandSilver a răspuns (pentru Ptm_Florin_1994):

Mda, acestea sunt pentru inteligenta. Incearca asta:
http://www.la-psiholog.ro/teste-psihologice
De cele de personalitate nu cred ca ar trebui sa-ti faci griji avand in vedere ca sunt teste la care ar trebui sa raspunzi sincer si isi vor da seama daca esti bun pentru aceasta cariera sau nu.