| onecika a întrebat:

Salutare. Ofer FUNDA!
Cine are un blog in inermediarul wordpress, ma poate ajuta... sper.
Deci cum poti sa dai o intrebare si niste variante de raspuns ca widget? (ca cititorii sa voteze)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Răspunsul concret a ceea ce dorești tu se numește WP-Polls, după instalare se activează pe pagina dorită; o explicație mai complexă și detaliată poți găsi aici:
http://bloggerin.ro/2010/04/29/cum-sa-faci-un-sondaj-pe-blogul-tau/

2 răspunsuri:
| Flavius10 a răspuns:

Trebuie sa creezi un sondaj, daca se afla printre widgeturi este foarte usor de gasit, acolo poti pune intrebarea si numarul de raspunsuri dorite.