| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare!
Se merită acest job?
https://www.romjob.ro/......9f6dh.html

Eu sunt în clasa a12a și termin liceul fara bac și trebuie sa ai minim 12 clase pentru acest job
Cică ăia care nu au atestat fac școlarizare și cât timp oare e școlarizarea aia și e asa greu sa învăț pentru meseria asta?

Scrie ca salariul este de 3000 lei, oare e salariul brut sau în mana?
La ce salariu pot ajunge tot cu tot cu bonuri?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Școala.
https://www.youtube.com/watch?v=499l6_hCVRw
Problema este să ai picioare tari, că stai 12 ore sau te deplasezi lent în picioare, și ochi ageri, să nu dormi în papuci.
După mai multe luni de practică poți ajunge supervizor, care stă în fața monotoarelor TV care supervizează zona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca 3000 brut. Toti scriu salariul brut ca sa para mai mare si nu, nu merita job-ul ala

| Feri5 a răspuns:

Îți trebuie experiență, așa scrie acolo, iar firma aia nici nu știe să scrie ca lumea un număr de telefon! Vei renunța, nu te duce!

| Mihaela2023 a răspuns:

Cum o sa reziști tu 12 ore in picioare? nici nu știi ce greu este. Încearcă sa cauti si alte joburi pe internet sunt destule. nu te grăbi până in iunie mai e timp

| nyoentox2002 explică (pentru Mihaela2023):

Caut ceva sa nu fie nici prea greu, sa ma pot descurca, și sa fie un salar ok sa ma pot descurca