| Rotaru_Bogdan_1990 a întrebat:

Salutare,stie careva unde as putea gasi un model de testare psihologica pentru admitere la penitenciar?

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Salut Bogdan,

Ti-am pus un link cu o selecteie de teste psihologice dar ideea e ca nu te vor ajuta cu absolut nimic. Testele psihologice au limitarile lor dar daca sunt aplicate de specialisti (cum se intampla sa fie la politie/armata) sansa ca tu sa le trisezi fara sa fii un mini einstein e relativ inexistenta. Eu personal iti sugerez sa nu incerci pentru ca unele au implementate si mecanisme de verificare a minciunior si o sa fii descalificat din prima.

http://www.academia.edu/5588990/162169865-Colectie-de-Teste-Psihologice

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU se găsesc pe net modele de teste psihologice de la Poliţie/Armată/Pompieri/Jandarmi sad

Toate cele bune!