| Valentin_Brandusescu_1989 a întrebat:

Salutare. stie cineva daca firma de recrutare Profit Work S.R.L din bucresti este serioasa? a plecat cineva afara cu ajutorul lor?

2 răspunsuri:
| Sicmao a răspuns:

Salut, uite ce zice utilizatorul Florin2111 de pe un forum romanesc :" Va Salut! Firma PROFIT WORK Din Bucuresti Sector 3 Sunt Tepari, Nenorociti am depus actele din ianuarie am fost 7 persoane dintr-un loc si nu ne-a sunat pe nici unu.La telefon te abureste saptamana asta zilele astea nu va duceti ca sunt tepari. Aveti Grija! Vorbesc Serios! Are Suedia(legume, fructe) de anul trecut din vara si nu au plecat nici unu.Sunt niste smecheri ca nea prostit si o sa mai prosteasca in continuare...
"
Trage concluziile Valentine si ai grija, eu unul iti urez succes.

| Valentin_Brandusescu_1989 explică (pentru Sicmao):

Ms frumos, mai astept si alte raspunsuri...