| Ionut7743 a întrebat:

Salutare.
Sunt din Bucuresti si vreau sa fac un curs de fotografie care sa fie acreditat.
Ce sfaturi imi dati si in ce directie sa ma duc?
Imi puteti recomanda un curs bun la care sa ii fie recunoscuta diploma dupa terminare?

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Google.com/search?q=curs+de+fotografie+"acreditat"+"Bucuresti"

fiecare rezultat pare a fi ce iti trebuie tie
greu?

PS am editat link-ul sa faci copy paste
SA MA RAHATESC PE BOT-UL TPU, CARE MODIFICA LINK-URI
CHIAR CAND DETECTEAZA CA E LINK
si MAI ALES
CAND IMI TAIE CE AM PUS INTRE GHILIMELE, ca sa fortez google sa caute!

| Ionut7743 explică (pentru Bizon95):

Am zis sa intreb, pentru ca am avut ceva prieteni care au facut anumite cursuri "acreditate" si dupa nu le-a fost recunoscuta diploma...

| Bizon95 a răspuns (pentru Ionut7743):

Inteleg, nici eu nu am auzit de doua lucruri:
1. acreditare in fotografie
2. angajatori in fotografie, cu atat mai putin unii care sa ceara si acreditari

in rest, sa stii ca orice firma care in obiectul de activitate a scris ca poate sa predea cursuri si sa elibereze diplome, atunci poate LEGAL sa elibereze diplome, insa cine le recunoaste, asta e cu totul alta mancare de peste!

asa ca, singura solutie, cand te duci la curs, intreaba daca e acreditat, unde, si in ce fel?

| acerr a răspuns:

Si fiica mea a facut un curs, face poze cu film color, alb negru, a invat sa devolepeze, era pasionata de forografie
dar a facut cursul in MADRID, aici depinde de zona

| Ionut7743 explică (pentru acerr):

Eu caut in Bucuresti happy