| Dyalema a întrebat:

Știe cineva dacă și unde se fac cursuri ONLINE de agent de curățenie? Am nevoie de calificare pentru a deschide un PFA.

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Online nicaieri.Trebui sa te prezinti la un curs organizat cu mai multe persoane.Deschide-ti un SRL ca nu iti trebuie nici un fel de calificare la dosar.Atat ca o sa ai nevoie de un contabil pentru acte.

| Dyalema explică (pentru siriusblack98):

Mulțumesc mult pentru răspuns. Cred că așa voi face. Îmi era mai ușor cu un PFA dar asta este...

1 răspuns: