| gaby001 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor dau funda+votbig grin
In acest an 2014-2015 sunt tentat sa ma duc la liceul militar breaza,bineinteles ca pana acolo 'e cale lunga'!
Am inteles ca se da test psihologic (test de inteligenta si chestionar de personalitate ),proba sportiva si test la romana si la mate(grila)
Nu prea sunt lamurit cam cum ar fi testele psihologice nu prea stiu, si cum ar fi testele la mate si la romana anul trecut nu stiu cum au fost sa imi dati cate mai multe detalii va rog frumos!
Am mare nevoie de ajutor

1 răspuns:
| Maximus300 a răspuns:

Nu stiu prea mult dar stiu ca daca nu ai media 10 la purtare pe toti ani ai sanse mici sa intri.