| victor9123 a întrebat:

Salutare TPU! As dori sa stiu, daca imi poate raspunde cineva, care a fost ultima medie de admitere la facultatea de informatica din cadrul universitatii Alexandru Ioan Cuza din Iasi? Sunt clasa a 12-a si vreau sa stiu exact sansele de a intra la o anumita facultate...

2 răspunsuri:
| DoruGrasu a răspuns:

Ultima medie de admitere a fost 8, 10.

| victor9123 explică (pentru DoruGrasu):

Ai putea te rog sa imi spui de unde stii? Si daca stii... Imi poti spune si ultima medie de la buget? Si daca anul asta sunt cu aproximativ 100 de locuri in plus fata de anul trecut crezi ca media de admitere va scade sau va ramane la fel sau chiar mai mult?