| eusebiu27 a întrebat:

Salutare TPU, cum as putea sa imi gasesc meseria potrivita? Sunt clasa a 11a si pe viitor nu am nicio idee pentru ca nici nu stiu ce imi place sad

2 răspunsuri:
| NoahKaan a răspuns:

Daca te referi la meserielaughingca ai scris gresit cred. Poti cauta pe net, e imposibil sa nu fie vreun lucru pe care iti place sa il faci. Cauti pe net, gaaesti multe meserii si joburi. Ai de unde sa alwgi. Asa eram si eu, iar acum am zis ca ma duc pe politie pentru ca habar nu am ce vreau sa fac

| Bizon95 a răspuns:

Consilier specializat in asta (nu mai stiu cum ii zice) si care o sa iti puna intrebari despre tine si ce iti place, altfel trebuie sa ai o chemare in anumita directie, iar majoritatea chiar nu au nici cea mai vaga idee