| franciscintaiul a întrebat:

Salutare TPU, intrebarea mea este: Cat castiga estimativ lunar un Dj, un barman si o dansatoare intr-un club de noapte mai ales in zona Moldovei - Iasi?

1 răspuns:
| Recenz0r a răspuns:

Salut,nu sunt un mare fan al 'DJ-ilor' dar m-am gandit ca poate te as putea ajuta deoarece un prieten pune ceva remix uri la petreceri si la aniversari, cat si in cluburi.Nu spun ca este o meserie foarte banoasa deoarece ii ia foarte mult timp sa se intereseze si nu are o firma unde oamenii pot suna si sa il ''angajeze''.El intr o luna spre exemplu face 1700-1800 lei si cand are ocazii mai bune si 2000 roni.Cat despre barman, acesta este un program fix si nu trebuie sa iti faci griji cu privinta la interesele altora, ci despre interesele tale.El face in jur de 1500 daca este intr-un club sau ceva.Cat despre dansatoare, chiar nu stiu si nu te pot ajuta : )