| costelo999 a întrebat:

Recent am fost la un interviu, iar la finalul interviului angajatorul mi-a zis de doua ori "ne mai auzim". Ce ar trebui sa inteleg?
In trecut am lucrat la o firma mai mica dar tot in acelasi domeniu de activitate.
Va multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

"Ne mai auzim" este o forma evaziva de a-ti spune "ne mai gandim" si te vor anunta ei ce au decis, la un moment dat.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Inseamna ca nu o sa te mai caute, eu unul as putea sa spun acest ne mai auzim unei persoane cunoscute, unui necunoscut acest ne mai auzim nu ii vad logica...

| costelo999 explică (pentru Simpatic):

Te cred, dar mi-a zis de doua ori

| Simpatic a răspuns (pentru costelo999):

O fi balbait happy
Pai nu te costa nimic asteptarea...nu dureaza 10 luni sa te contacteze.
Daca dupa maxim 1 saptamana nu dau niciun raspuns inseamna ca am avut e dreptate, daca te contacteaza nu am avut!