| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, vreau sa ma ajutați cu un răspuns doar cei care ați făcut acest curs, mam decis sa fac un curs de calificare la Iasi si am luat legătură cu iei dar nu stiu cat de serios sunt, cursul se susține la scoala gheorghe ion Brătianu cei care ați făcut acest curs de calificare la scoala de mai sus va rog sa imi spuneti cat de serios sunt si daca merita sa ma duc la iei sa fac un curs din cele mentionate de iei in anuntul de mai jos, numele domnului se numeste miresan, Curs calificare tinichigiu vopsitor auto cu posibilitate de angajare. Pret 610lei. Minim 8 clase, varsta 16-55 ani. Diplome valabile si in strainatate. Invata sa-ti repari singur!
Curs mecanic auto. Pret 610lei. Minim 8 clase, 16-55 ani.
Alege o calificare foarte cautata in tara si strainatate!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, noi nu te cunoastem si nici nu putem confirma cat de serios esti tu, ca atare, nu putem sa-ti recomandam nimic, odata ce nici tu singur nu stii daca esti serios, si daca te vei tine de acest curs.