| valy1200 a întrebat:

Salutare tuturor!
Vreau sa dau in viitor la INM,iar pentru asta trebuie sa urmez o facultate de drept, asa ca m-am gandit la Facultatea de Stiinte Juridice si Administrative din cadrul Academiei de Politie A.I.Cuza Bucuresti, ce parere aveti?
Va multumesc anticipat!
P.S.:"Ce specializare ar trebui sa urmez in cadrul facultatii?(stiam ca studentii dupa 2 ani isi aleg o specializare, dar nu stiu care este cea buna)"

1 răspuns:
| gabriela2201 a răspuns:

Daca inca nu te-ai dus in cei 5 ani iti recomandam fac. de drept din ase Bucuresti